Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


ПРЕС-АНОНС! У Київському ААС відбудеться круглий стіл щодо прав іноземців та осіб без громадянства

26 травня 2017 року Київський апеляційний адміністративний суд спільно з Всеукраїнською асоціацією адміністративних суддів організовує круглий стіл «Проблематика реалізації прав іноземців та осіб без громадянства, які перебувають на території України». Він вібудеться об 11 годині на базі Київського ААС за адресою м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30.

У круглому столі візьмуть участь судді районних, окружних, апеляційних судів, Вищого адміністративного суду України, адвокати, науковці КНУ ім. Т. Шевченка, Університету економіки та права «КРОК», представники Верховної Ради України, міністерств, Державної міграційної служби України, Ради адвокатів у м. Києві та Ради адвокатів в Київській області, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, консульських установ іноземних держав, міжнародних організацій, діаспор, провідні експерти з питань захисту прав біженців та осіб без громадянства та інші.

Модераторам виступатимуть Оксана Епель, к.ю.н., член Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів, суддя Київського апеляційного адміністративного суду, та Наталія Блажівська, к.ю.н., віце-президент Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів, суддя Вищого адміністративного суду України.

Серед спікерів – судді Київського апеляційного адміністративного суду Губська О.А., Ключкович В.Ю., Кобаль М.І., Мєзєнцев Є.І., суддя Окружного адміністративного суду м. Києва Санін Б.В., суддя Ріпкинського районного суду Чернігівської обл. Сташків В.Б., представники Державної міграційної служби України, адвокати Богдан Д.А., Ярошенко С.М., представники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, правозахисник Міжнародного конгресу із захисту прав і свобод громадян «Щит» Дагер С.М., представники Арабського дому: проф., док.філ.наук Салах Закут та Поломко Л., Міжнародного альянсу Азербайджан-Україна, Грузинської діаспори в Україні та інші.

Більше шестидесяти авторитетних представників правничої професії, іноземних держав, вчених, експертів, громадських діячів будуть дискутувати з приводу проблематики реалізації прав іноземців та осіб без громадянства на території України, зокрема:

- доказів, якими підтверджуються побоювання особи повернутися до країни походження або громадянства;

- обов’язку доказування та його меж;

- необхідності залучення міжнародних та громадських організацій для перевірки обставин, на які посилається особа, що звертається за захистом;

- з питань забезпечення балансу приватного і публічного інтересів при наданні статусу біженця або особи, що потребує додаткового захисту;

- гарантій реалізації права на перекладача іноземців та осіб без громадянства, які перебувають на території України та їх процесуальних прав, включаючи право на участь в судовому засіданні;

- з приводу судової практики у справах даної категорії;

- з проблемних питань, які виникають при вирішенні судових спорів, пов’язаних із захистом прав іноземних громадян, які перебувають на території України тощо.

Для участі у заході в якості доповідача з певного питання або учасника просимо надсилати заявку (ПІП, назва організації, тема виступу (у разі участі в якості доповідача), контактні дані) на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з відміткою «для прес-служби».

Із будь-яких організаційних питань просимо звертатися до прес-секретаря Київського ААС Ольги Шкіль за номером: (044) 254-22-06.

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.