Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


У Києві відбудеться Перший загальнонаціональний форум «НЕЗАЛЕЖНІ СУДИ ТА ВІЛЬНІ ЗМІ: СИНЕРГІЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО»

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в місті Києві запрошує представників апеляційних та місцевих судів міста Києва взяти участь у Регіональному форумі «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього».

Захід буде проведено 22 травня 2017 року у режимі відеоконференцзв'язку з першим загальнонаціональним форумом «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього», який транслюватиметься у приміщенні Апеляційного суду міста Києва з 9 год 30 хв до 17 год. з місця безпосереднього проведення - готелю «Русь» у місті Києві.

Загальнонаціональний форум організовується за підтримки Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, Верховного Суду України, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, Центру демократії та верховенства права, ГО «Детектор медіа», Інституту масової інформації, Національної спілки журналістів України.

Мета заходу – запровадити щорічний загальнонаціональний форум для обговорення нагальних проблем взаємодії судів та ЗМІ, спільно виробити, схвалити та впровадити правила співпраці, що ґрунтується на взаємній підтримці незалежності судової влади та праві на свободу вираження, а також створити Комітет взаємодії судів та ЗМІ для оперативного реагування на виклики комунікації.

У рамках трьох сесій планується обговорити проблемні питання взаємодії журналістів та судів, особливості доступу до судової інформації, ознайомитись із вітчизняним та зарубіжним досвідом налагодження комунікації між судами та ЗМІ, а також поділитись думками щодо етичних стандартів співпраці.

ПРОГРАМА форуму

Акредитація представників ЗМІ на форум проводиться до 15:00 19 травня 2017 року за телефоном: (044) 481-06-36.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.