Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Суддівська спільнота долучилася до підготовки нового Кодексу адміністративного судочинства України

Представники Вищого апеляційного адміністративного суду, Одеського апеляційного адміністративного суду, Харківського окружного адміністративного суду та Окружного адміністративного суду міста Києва разом з Асоціацією адвокатів України, Всеукраїнською асоціацією адміністративних суддів обговорили новели проекту Кодексу адміністративного судочинства.

Київський апеляційний адміністративний суд представляли Оксана Епель, Ірина Желтобрюх, Світлана Шелест, Василь Ключкович та Олена Карпушова.

Учасники обговорювали новий поділ справ на типові, зразкові і малозначні та очікувані виклики і перспективи; врегулювання спорів за участі професійного судді як альтернативний спосіб вирішення спорів; роль адвоката та експерта в галузі права; новели щодо касаційної інстанції; докази і доказування, застосування правових позицій за новим КАСУ та його вплив на вирішення спорів.

У цьому пленарному засідання виступила Світлана Шелест із аналізом новел законопроекту у частині апеляційного провадження.

Якщо у першому пленарному засіданні адвокатська і суддівська спільноти аналізували основні новели проекту КАСУ, то у другому пленарному засіданні озвучували пропозиції та рекомендації. Зокрема, щодо визначення юрисдикції адміністративних судів, удосконалення спрощеного провадження та окремих аспектів загального провадження.

Оксана Епель окреслила шляхи вдосконалення порядку розгляду окремих категорій спорів за новою редакцією КАСУ.

Ірина Желтобрюх проаналізувала особливості процесуальних дій судді апеляційної інстанції та озвучила пропозиції з цього питання до проекту КАСУ.

Зустріч не була без результативною, оскільки завдяки присутності на круглому столі Віктора Короленка, координатора Робочої групи з реформування процесуального законодавства Ради з питань судової реформи при Президентові України, усі пропозиції та рекомендації учасників будуть передані до Робочої групи, і, маємо надію, враховуватимуться законодавцями.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.