Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Колеги із судів США проводять навчання із ефективного судового управління

У Києві розпочався семінар щодо прозорого та ефективного судового управління, який триватиме до 28 квітня. Навчальний захід організувала Програма розвитку комерційного права (CLDP) Міністерства торгівлі США у співпраці з Вищим адміністративним судом України, Вищим господарським судом України та Вищою радою правосуддя.

Київський апеляційний адміністративний суд представляли суддя Андрій Кучма, керівник апарату Ірина Герасименко, начальник відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Віолета Мишкіна.

Разом з іншим учасниками протягом трьох днів вони вивчатимуть та обговорюватимуть питання добре організованого та адміністрованого суду; основних складових належного судового управління; судового лідерства та менеджменту; адміністрування проходження справи в суді; етики, дисципліни й оцінювання; мінімізації необґрунтованих звинувачень суддів у порушенні правил поведінки; експертизи й ефективності судів.

Допомагати розбиратися у цих важливих питаннях для ефективного адміністрування будуть судді та керівники апаратів судів США.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.