Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Колеги із судів США проводять навчання із ефективного судового управління

У Києві розпочався семінар щодо прозорого та ефективного судового управління, який триватиме до 28 квітня. Навчальний захід організувала Програма розвитку комерційного права (CLDP) Міністерства торгівлі США у співпраці з Вищим адміністративним судом України, Вищим господарським судом України та Вищою радою правосуддя.

Київський апеляційний адміністративний суд представляли суддя Андрій Кучма, керівник апарату Ірина Герасименко, начальник відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Віолета Мишкіна.

Разом з іншим учасниками протягом трьох днів вони вивчатимуть та обговорюватимуть питання добре організованого та адміністрованого суду; основних складових належного судового управління; судового лідерства та менеджменту; адміністрування проходження справи в суді; етики, дисципліни й оцінювання; мінімізації необґрунтованих звинувачень суддів у порушенні правил поведінки; експертизи й ефективності судів.

Допомагати розбиратися у цих важливих питаннях для ефективного адміністрування будуть судді та керівники апаратів судів США.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.