Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Дорадча група розробила рекомендації для Програми USAID «Нове правосуддя»

У Києві відбулася зустріч дорадчої групи партнерів Програми USAID «Нове правосуддя». Учасниками стали члени Вищої ради правосуддя, Ради суддів України, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Громадської ради доброчесності, голови та керівники апарату судів, що є активними учасниками заходів Програми «Нове правосуддя», судді, а також представників Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, донорської спільноти та громадських організацій.

Київський апеляційний адміністративний суд представляли Євген Мєзєнцев, суддя-речник та член Ради суддів України, та Ірина Герасименко, керівник апарату.

 

Вітальним словом розпочала цей захід Наталія Петрова, заступниця керівника Проекту USAID «Справедливе правосуддя».

Томас Вертелецький, фахівець з моніторингу та оцінювання Програми USAID «Справедливе правосуддя», ознайомлював учасників зі схемою результатів Програми USAID «Нове правосуддя» та представлення якісних показників моніторингу та оцінювання Програми, що розроблені на міжнародних інструментах оцінювання судових систем та верховенства права; а також з показниками суддівської незалежності та підзвітності, що застосовуються Європейською мережею рад з питань правосуддя (ЄМРП).

Д-р Пім Альберс, експерт Програми USAID «Справедливе правосуддя», обговорював з учасниками Лист перевірки якості судових систем та судів Європейської комісії з питань ефективності правосуддя (ЄКЕП).

Наприкінці зустрічі члени дорадчої групи розробляли рекомендації Програмі USAID «Нове правосуддя» щодо підвищення ефективності виконання завдань Програми та досягнення її цілей.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.