Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Тренінг з інклюзивності суду провели для працівників київських судів

Доступність – це надання можливості людям з інвалідністю вести незалежний спосіб життя

Для успішної реалізації судами міста Києва Програми по забезпеченню безбар’єрного доступу до правосуддя для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в лютому 2017 року була створена робоча група, до якої увійшли представники апеляційних судів міста Києва, ТУ ДСА України в місті Києві, ВГО «Правозахисна спілка інвалідів», «Національної асамблеї людей з інвалідністю України» та інших громадських об’єднань, метою яких є захист прав людей з інвалідністю.

Для вирішення проблеми наших судів у спілкуванні з людьми з інвалідністю необхідне активне навчання. Тому серед завдань Робочої групи важливе місце займає проведення циклу семінарських занять та тренінгів для суддів і працівників апаратів судів з питань забезпечення безбар’єрного доступу до судових установ маломобільних груп населення, етики спілкування з людьми з інвалідністю, їх правового статусу тощо.

13 квітня 2017 року в Апеляційному суді міста Києва відбувся семінар «Інклюзивний суд: основні поняття і шляхи розвитку» для працівників Апеляційного суду міста Києва, Шевченківського районного та Дарницького районного судів міста Києва.

Тренінг поділений на два блоки. У першому учасники вивчали загальні поняття про людей з інвалідністю та інвалідність, їхній правовий статусу, а також явище інклюзії та етику спілкування – навички для працівника суду. У другому блоці під назвою «Безбар’єрний суд» обговорювали питання  транспортної, інформаційної й архітектурної доступності суду, універсального дизайну, розумного пристосування середовища та шляхи побудови інклюзивного суду.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.