Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Створено робочу групу для допомоги судам у співпраці з людьми з інвалідністю

Доступність до правосуддя є одним з головних пріоритетів у відносинах «суд-суспільство». Аби зробити наші установи комфортними для відвідувачів, на базі Київського апеляційного адміністративного суду 24 лютого відбулося перше засідання робочої із забезпечення доступності суду та судової процедури для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в місті Києві.

Членами робочої групи стали представники апеляційних судів столиці: Анатолій Овчаренко, Київський апеляційний господарський суд, Олег Радченко, Апеляційний суд м. Києва, Олег Угнівенко, Київський апеляційний адміністративний суд, Оксана Зельдич, Апеляційний суд Київської області; Іван Марусевич, Олена Луц, ВГО «Асоціація інвалідів-спинальників України», Богдан Мойса, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Віктор Романюк, Центральне управління УТОС, Вікторія Назаренко, Олег Полозюк, Національна асамблея осіб з інвалідністю, Олександр Вознюк, ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів»; Богдан Моніч, Рада суддів України, Олександр Сімановський, голова ТУ ДСА в м. Києві, Наталія Чумак, ГО «Інститут судового мененджменту».

На засіданні було затверджено положення про робочу групу й обрано голову, Олександра Вознюка, заступників, Олега Угнівенка та Наталію Чумак, і секретаря, Оксану Зельдич.

Представники апеляційних судів розповіли про те, що зроблено і що планується зробити для поліпшення доступу людей з інвалідністю до будівлі суду. А також вносили пропозиції до «Стратегії 2017» – документу, що стане проектом дій задля допомоги суддям і працівникам апаратів у співпраці із людьми з інвалідністю.
«Стратегія 2017» з додатковими правками та пропозиціями опублікується як результат після наступної зустрічі членів робочої групи.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.