Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


У Верховній Раді вирішили врегулювати строки видачі виконавчих листів

Як зазначається у пояснювальній записці, наразі норми процесуальних кодексів не містять вказівки на строки, у які після подання заяви про видачу виконавчого документу суд повинен його видати. А тому, на переконання парламентарів, відповідну норму необхідно встановити.

Зміни пропонується внести завдяки проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків видачі виконавчого документу» (№5717). Ініціативою передбачено додати до процесуальних кодексів положення, за яким «виконавчий лист виписується не пізніше наступного дня після набрання рішенням суду законної сили або після повернення справи з апеляційної чи касаційної інстанції, а в справах, у яких рішення підлягає негайному виконанню, — у день постановлення рішення.

Також проектом передбачено, що «виконавчий лист передається судом на руки стягувачу за його заявою в день звернення або на вимогу стягувача надсилається за місцем його проживання (для юридичних осіб — за місцем знаходження) рекомендованим листом із розпискою про одержання».

Джерело Закон і Бізнес© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.