Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Нетипова святкова нарада працівників суду

До Дня працівників суду традиційним є проведення святкових нарад у будь-якому суді. Але чим відрізняється цей захід у Київському апеляційному адміністративному суді?

З вітального слова голови суду Андрія Горяйнова почалася нарада. Від Ради суддів України почесні подяки отримали судді-відставники. Дуже приємно було почути їхні теплі слова на адресу нашого колективу та суду в цілому. Наступними отримали подяки від Вищого апеляційного адміністративного суду та відзнаки від рідного КААС працівники апарату.

Несподіваним подарунком від голови суду стало відео «Усміхніться! Вас знімає прихована камера!», на якому у прискореному темпі знято один день з роботи суду. Це відео було дуже веселим, адже якраз зафіксував, як проходила підготовка та власне сама фотозйомка на альбом до 10-річчя суду.

Наприкінці наради Андрій Горяйнов розповів про результати масштабного проекту «Школа судової журналістики» та подякував лекторам від суду за участь у навчальному процесі, а також суддям, що погодилися долучитись до практикуму студентів – проведення інтерв’ю. А також голова суду оголосив про початок функціонування нового проекту «Судова замальовка». І закликав, щоб ні колегії суддів, ні працівники апарату не дивувалися, коли побачать художників-замальовників у стінах суду.

Наостанок свої сертифікати про успішне проходження Школи судової замальовки отримали наші активні студенти.

На такі нетипові наради завжди з радістю збираються всіх наші колеги, адже щоразу на нас чекають приємні сюрпризи.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.