Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Нетипова святкова нарада працівників суду

До Дня працівників суду традиційним є проведення святкових нарад у будь-якому суді. Але чим відрізняється цей захід у Київському апеляційному адміністративному суді?

З вітального слова голови суду Андрія Горяйнова почалася нарада. Від Ради суддів України почесні подяки отримали судді-відставники. Дуже приємно було почути їхні теплі слова на адресу нашого колективу та суду в цілому. Наступними отримали подяки від Вищого апеляційного адміністративного суду та відзнаки від рідного КААС працівники апарату.

Несподіваним подарунком від голови суду стало відео «Усміхніться! Вас знімає прихована камера!», на якому у прискореному темпі знято один день з роботи суду. Це відео було дуже веселим, адже якраз зафіксував, як проходила підготовка та власне сама фотозйомка на альбом до 10-річчя суду.

Наприкінці наради Андрій Горяйнов розповів про результати масштабного проекту «Школа судової журналістики» та подякував лекторам від суду за участь у навчальному процесі, а також суддям, що погодилися долучитись до практикуму студентів – проведення інтерв’ю. А також голова суду оголосив про початок функціонування нового проекту «Судова замальовка». І закликав, щоб ні колегії суддів, ні працівники апарату не дивувалися, коли побачать художників-замальовників у стінах суду.

Наостанок свої сертифікати про успішне проходження Школи судової замальовки отримали наші активні студенти.

На такі нетипові наради завжди з радістю збираються всіх наші колеги, адже щоразу на нас чекають приємні сюрпризи.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.