Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Авторська виставка Євгена Фіненка

Природжений художник з Одеси, магістр Академії мистецтв Євген Фіненко представляє виставку своїх картин у Київському апеляційному адміністративному суді у рамках співпраці з людьми з інвалідністю.

Захоплення образотворчим мистецтво почалося досить рано. Першим художнім спогадом Євгена є портрет хлопчика зі сльозами на очах, який намалював ще у дитячому садку. Наразі улюбленими для малювання є українські краєвиди.

Виставки Євгена Фіненка проходили у галереї «Соборна», Лаврській галереї. А зараз Ви маєте змогу залюбитися пейзажами, портретами художника у Київському апеляційному адміністративному суді.

«Це була приємна несподіванка, коли мені запропонували зробити виставку своїх робіт у суді. А разом з тим і трошки незвично. І несподівано, і незвично»

На відкритті виставки, яка триватиме з 7 по 23 грудня 2016 року, працівники нашого суду мали змогу показати свої знання з мови жестів та попрактикувати навички спілкування з глухими людьми. Якщо хочете побачити портрет архітектора київських станцій метро або вінчання гетьмана, то запрошуємо на виставку до Київського апеляційного адміністративного суду.

Більше фото на сторінці суду у Facebook

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.