Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Журналістські розслідування на "1+1". День сьомий

Треба завжди бути відкритим у спілкуванні, незважаючи на час на годиннику.

Ярослава Коба, журналістка телеканалу «1+1»

Ніколи не знаєш, як може пройти зустріч студентів з нашими лекторами. Школа судової журналістики вирізняється своєю демократичністю: є можливість обрати зручний стиль викладання, манеру спілкування, тобто головне – це отримати задоволення та дізнатися нове або поглибити свої знання у журналістській і юридичній сферах.

Познайомилися з Ярославою Кобою на одному із заходів для представників ЗМІ та піару. Її розповіді про журналістську роботу, відкритість і життєвість кожного слова не залишає байдужим, стимулює на аналіз своєї роботи та навіть обдумування певних моментів особистого життя.

Подібна лекція мала стати частиною другого сезону нашої школи. Адже робота журналіста – це не лише розслідування, викриття, але й несе вона моральне навантаження на особистість.

Найперше, що обговорили на лекції, це пошук інформації та визначення теми своїх розслідувань. Ярослава дала багато порад про те, як добувати дані та працювати з інформаційними джерелами. Ніхто не сперечається із важливістю уміння знаходити спільну мову. Тому, наводячи приклади з життя, журналістка розповіла про власні методи спілкування з людьми будь-якого рангу, аби отримати потрібну інформацію.

Також Ярослава поділилася історією свого успіху – від вчителя іспанської мови до початку роботи у друкованому виданні та кар’єри на телеканалі 1+1 у програмах «Гроші» та «Українські сенсації». Позитивні і негативні робочі моменти, способи виходу з критичних ситуацій – завжди цікаво слухати про особистий досвід у досягненні цілей. Студенти мали змогу обговорити власні плани щодо майбутньої професії, розвінчати стереотипи, пов’язані з телебаченням та роллю журналіста у ньому.

Слухачами лекції Ярослави Коби стали не лише студенти Школи судової журналістики, а й учасники художнього проекту «Судова замальовка». Результати їхньої роботи побачимо на виставці у Київському апеляційному адміністративному суді.

Ми дякуємо Ярославі за відкритість і позитивну енергетику. Чекаємо наступних зустрічей.

Facebook Школа судової журналістики

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.