Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Судді і судові справи: верифікація інформації. День шостий

Журналіст завжди має бути обережним щодо джерел інформації: чи то сайти, чи то інсайдери, чи то активні користувачі соціальних мереж. Своїм досвід у такій роботі з нашими учасниками поділилися старші колеги – головна редакторка «Судово-юридичної газети», редакторка програми «Реальний суд» на «Право ТВ» Наталія Мамченко, журналіст «Судово-юридичної газети» та програми «Реальний суд» В’ячеслав Хрипун.

Розпочавши лекцію з обговорення репутації та рейтингу довіри суспільства до суду, перед студентами виникло питання, як відрізнити справжню новину від «фейкової». Логічна відповідь – це перевірка у реєстрах, на профільних сайтах. Під час практикуму лектори навели перелік важливих пошукових контентів і показали, як ними користуватися, аби швидко отримати потрібну інформацію. Також обговорили з учасниками стандарти ВВС щодо перевірки джерел та стандарти, які визначають стовідсоткову статтю.

Окрім джерел інформації, на підготовку будь-якого журналістського матеріалу можуть впливати багато факторів. Наприклад, політика видавництва або редакції, власне переконання, сторонні дії. Цього неможливо оминути, тому для майбутніх журналістів важливим було обговорити такі моменти роботи. Наостанок студенти отримали практичні завдання і вже почали готуватися до майбутніх нового насиченого тижня навчання у Школі судової журналістики.

Ми дякуємо нашим лекторам за змістовну лекцію і цікаві завдання.

Facebook Школа судової журналістики

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.