Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Психологічні аспекти роботи журналіста. День четвертий

Школа судової журналістики навчає не лише суто юридичним особливостям. Цього разу перелік т лекцій ми доповнили темою про психологічну сторону роботи в ЗМІ.

Серед запрошених лекторів Школи судової журналістики у другому сезоні студенти зустріли Єлизавету Парінову, кандидата психологічних наук, психолога, акредитованого сертифікованого гештальт-терапевта, супервізора.

Враховуючи специфіку роботи журналістів, для підготовки якісного матеріалу вони будуть спілкуватися і з посадовцями, і з суддями, і з пересічними громадянами. Зважаючи на це, можуть виникнути страхи, пов’язані з майбутньою роботою в колективі, налагодженням професійного діалогу з людьми.

Організувавши свою лекцію у формі питання-відповіді, Єлизавета поділилася досвідом і знаннями у побудові комунікації, аби досягнути журналістської мети, та як себе поводити на інтерв’ю з особою, яка обіймає державну посаду. Також обговорили тему емоційного напруження під час спілкування та можливі шляхи його подолання. Важливість цього обговорення у тому, що наші студенти наступного тижня братимуть інтерв’ю у суддів Київського ААС. Дякуючи пізнавальній лекції Єлизавети Парінової, студенти змогли отримати відповіді на хвилюючі питання й упевнитися, що майбутнє практичне завдання стане своєрідним викликом і покаже їхню психологічну готовність до обраної професії.

Facebook Школа судової журналістики

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.