Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Фото- і відеозйомка в суді та журналістські стандарти для студентів Школи судової журналістики

Гарний старт дали лектори першого тижня Школи судової журналістики. Керівник апарату Київського ААС Ірина Герасименко розповіла про систему судоустрою України до і після впровадження реформи. Окрім цього, учасники дізналися різницю між юрисдикціями судів, а також з ким та як можуть співпрацювати під час розгляду справ.

Наступного дня Людмила Опришко, адвокат, медіаюрист ІРРП, медіатренер, ГО «Інститут розвитку регіональної преси», розповіла про роль судів та ЗМІ в демократичному суспільстві. Правила поведінки та права представників ЗМІ у залі судового засідання. Цікавим було порівняння вимог різних процесуальних кодексів щодо присутності журналістів у судових засіданнях. Тема фото- та відеозйомки в суді стала пізнавальною для учасників та викликала дискусії серед студентів.

Завершальну лекцію першого тижня провів Романа Кабачій, журналіст, медіаексперт Інституту масової інформації. Студенти дізнались про шість основних журналістських стандартів: баланс думок / поглядів, оперативність, достовірність, відокремлення фактів від коментарів, точність. повнота представлених фактів, а також етнічні стандарти та гендерний баланс – та обговорили їх значення. Основою для цього стало відображення окреслених стандартів в українських та світових документах, а саме: Кодекс професійної етики українського журналіста, Етичний кодекс українського журналіста, Декларація принципів поведінки журналістів Міжнародної федерації журналістів. Також важливим для розвитку майбутніх журналістів було вивчення взаємодії з владою і професійними ЗМІ та навчання роботі з джерелами інформації.

Другий тиждень починається з 29 листопада. У цей день пройде лекція практикуючого психолога, психотерапевта Єлизавети Парінової. За новинами слідкує на сторінці Школи судової журналістики у Facebook.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.