Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Прес-анонс! 29 листопада 2016 року відбудеться розгляд суспільно резонансної справи щодо оскарження рішення Київської міської ради

29 листопада 2016 року об 11 годині 30 хвилин відбудеться розгляд адміністративної справи №826/6542/16 за апеляційною скаргою Київської міської ради на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 03 жовтня 2016 р. у справі за адміністративним позовом Фізичної особи-підприємця Басова Едуарда Олександровича до Київської міської ради  про визнання протиправним та скасування положення пункту 1 рішення від 17 березня 2016 року №237/237.

У зазначеному пункті йдеться про заборону продажу алкогольних напоїв  у тимчасових спорудах торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в місті Києві.

Розгляд цієї адміністративної справи має високий суспільний інтерес.

Присутність представників засобів масової інформації під час розгляду справи можлива без попередньої акредитації. У випадку проведення в залі судових засідань фото- і кінозйомки, теле-, відео-, звукозапису із застосуванням стаціонарної апаратури, а також транслювання судового засідання по радіо/телебаченню, пропонуємо заздалегідь подати клопотання (завантажити клопотання можна за наступним посиланням).

 

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.