Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Новий сезон Школи судової журналістики. День перший

Зацікавленість до Школи судової журналістики з боку студентів-журналістів стала для нас сигналом, що не треба зупинятися на досягнутому. Цього разу масштаби Школи виросли у декілька разів: кількість студентів, лекторів, глибина обговорюваних тем та рівень завдань. Ми з нетерпінням очікуємо знайомства з роботами наших учасників. Другий сезон оголошується відкритим.

Уже за традицією перший день навчання розпочинається з екскурсії судом, ознайомленням із юрисдикцією Київського апеляційного адміністративного суду та відвідуванням судової зали. Учасників супроводжували та розповідали про всі особливості роботи Олег Угнівенко та Вадим Гринчук.

Одразу після екскурсії для учасників була проведена лекція про систему судоустрою України. Ірина Герасименко, керівник апарату суду, розповіла і порівняла системи до і після впровадження реформи у судовій гілці влади. Окрім цього, учасники дізналися різницю між юрисдикціями судів, а також з ким та як можуть співпрацювати під час розгляду справ.

Завтра, 22 листопада, о 15:00 лекцію на тему «Роль судів та ЗМІ в демократичному суспільстві. Фото- та відеозйомка в суді» проводитиме Людмила Опришко, адвокат, медіаюрист ІРРП, медіатренер, ГО «Інститут розвитку регіональної преси». Чекаємо усіх охочих за адресою вул. Московська, 8, корп. 30.

Facebооk Школа судової журналістики 

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.