Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Другий сезон Школи судової журналістики оголошується відкритим

Комунікація суду і суспільства починається із навчання та співпраці з новою, молодою генерацією журналістів.

Сьогодні, 10 листопада, прес-служба Київського апеляційного адміністративного суду разом з керівником апарату зустрілися зі студентами Київського університету імені Бориса Грінченка.

У рамках круглого столу «Юридична освіта журналістів. Виклики та вимоги» учасники обговорили проблеми сучасної судової журналістики та її наслідки. Зокрема, це правова необізнаність представників ЗМІ, комунікаційний вакуум між судом і суспільством.

На підтвердження цього студенти виконували практичні завдання і мали змогу безпосередньо побачити, що окреслені проблеми є не вигаданими і дуже поширеними, що пов'язані з цим помилки трапляються в інформаційних контентах різного рівня.

Зустріч не обмежувалась обговоренням і виконанням практичних завдань. Головною метою нашого круглого столу була презентація проекту «Студентський блог. Складні речі простими словами». Це, власне, і є тим не стандартним способом налагодження комунікації між судом і суспільством. Другим головним завданням його є сприяння молодим журналістам у професійному висвітленні питань діяльності суду через блоги.

Уже вдруге ми втілюємо цей навчально-просвітницький проект. Для нас є важливим розвиток кваліфікованої й об’єктивної юридичної, зокрема судової, журналістики. А всім аспектам цього напрямку можуть навчити лише ті, хто має ґрунтовні знання і є основним елементом судової системи.

На сторінці у Фейсбуці можна ознайомитися із запланованою реалізацією проекту. А також дізнатися про попередній курс. Звичайно, до Школи судової журналістики може долучитися кожен, хто бажає поліпшити свої знання з юридичної журналістики та отримати абсолютно нові знання.

Ми дякуємо за співпрацю викладачу кафедри журналістики та нових медіа Гуманітарного інституту КУ ім. Бориса Грінченка Юрію Нестеряку та студентам, які погодилися взяти участь в експериментальному проекті «Студентський блог. Складні речі простими словами».

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.