Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


До уваги представників ЗМІ: стадія дебатів у справі "Нацгвардія проти Семена Семенченка"

4 листопада о 10 годині в актовій залі Київського ААС (вул. Московська 8, корпус 30, 2 поверх) продовжиться розгляд справи №826/1405/16 (під головуванням судді Наталії Троян) за апеляційною скаргою Головного управління Національної гвардії України щодо позбавлення військових звань – капітан резерву та майор резерву – депутата Семена Семенченка.

Розгляд справи проводиться у відкритому засіданні. Попередня акредитація для участі у справі не вимагається. Представники ЗМІ, присутні у відкритому судовому засіданні, можуть використовувати портативні аудіотехнічні засоби відповідно до законодавства України. Проведення в залі судового засідання фото- і кінозйомки, теле-, відео-, звукозапису із застосуванням стаціонарної апаратури, а також транслювання судового засідання по радіо і телебаченню допускаються на підставі ухвали суду за наявності згоди на це осіб, які беруть участь у справі, крім тих, які є суб’єктами владних повноважень.

Клопотання про проведення запису судового засідання із застосуванням стаціонарної апаратури надсилайте на електронну адресу суду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. З усіх питань звертатися до прес-секретаря суду Ольги Шкіль (093-64-87-5-87, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.