Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


На старт, увага, сайт запрацював

До 31 жовтня питанням №1 у житті суддів стало подання електронної декларації. За статистикою наразі судді лишають позад себе міністрів і депутатів у гонці за Е-декларуванням.

У соціальних мережах можна знайти безліч мемів та статей на тему декларування, чому високопосадовці пасуть задніх, і всі разом шукаємо причини, через що «завис» сайт. До речі, останній пункт викликає найбільше проблем. Оцінюючи ставлення та відгуки декларантів, можна сказати, що це невитерпне очікування, коли сайт запрацює, «ненароком» уже котрий день паралізує роботу судів та інших державних установ. Звичайно, ніхто не хоче, аби його звинуватили у відкладенні подання на останній день, або ж у неможливості пояснити походження майна.

Аби вирішити нагальні питання про Е-декларацію, керівництво Київського апеляційного адміністративного суду створило дискусійну платформу для держслужбовців і всі охочих на теренах Фейсбуку. За цим посиланням ви можете додатися у групу. Разом з іншими колегами (нас уже більше двохсот), ділячись власним досвідом, ми вирішуємо проблеми, пов’язанні із заповнення і поданням електронної декларації. Тому будьте завжди напоготові: на старт, увага, сайт запрацював.

Прес-служба Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.