Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


"Будь-яка реформа потребує віри" – Вайдотас Верба, координатор проектів ОБСЄ в Україні

Прес-служба Київського ААС стала учасниками громадського форуму «Громадянин. Суддя. Як судова реформа вплине на кожного з нас?». Серед спікерів були Вайдотас Верба, координатор проектів ОБСЄ в Україні, Богдан Нагайло, представник Democracy Reporting International в Україні.

 

Нагальність в організації цього заходу у тому, що оновлена Конституція передбачає порівняно м’яку процедуру «перезавантаження». Вона містить у собі атестацію та відкритий конкурс, що мають на меті суттєві зміни до судової реформи. Буде створено два нові вищі суди – антикорупційний та з питань інтелектуальної власності. Із приблизно 8000 суддів в усій країні вже майже 1000 пішли у відставку, через що деякі суди першої інстанції не функціонують.

Конкурси на зайняття суддівських посад, зокрема у Верховному Суді, стають відкритими для правників-практиків та науковців як місцевих, так і закордонних. Нова система оцінки повинна забезпечити відбір суддів на основі особистих, соціальних та професійних компетенцій, етики і доброчесності. За словами Андрія Козлова, враховуватимуться також і психологічні якості, зокрема наявність надмірного кар’єризму, бажання грошей і влади.

 

 

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.