Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду






Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Джайджест ЗМІ: Спільна заява РСУ та ДСАУ щодо забезпечення охорони правосуддя

Рада суддів України, Державна судова адміністрації України оприлюднили відкриту заяву щодо тиску на суддів і незабезпечення охорони судів.

У заяві звертається увага на неприпустимість припинення і здійснення неналежної охорони судів. Підкреслюється, що такі дії приводять до вільного доступу у приміщення судів осіб, які перешкоджають їх роботі, належного ведення судових справ і перешкоджають здійсненню правосуддя, що порушує гарантоване Конституцією України право людини на звернення до суду за захистом прав і свобод.

Рада суддів України та ДСА України звертають увагу на те, що станом на 5 жовтня 2016 року з 801 приміщення, де розміщуються апеляційні та місцеві суди, 424 (53%) будівлі не охороняються взагалі, 219 (27%) – тільки вдень, 4 (1%) – тільки вночі. Цілодобовою охороною підрозділами Національної поліції України забезпечується лише 154 приміщення (19%).

Причиною такої заяви судді називають ряд надзвичайних подій, спричинених неналежною охороною судів і бездіяльністю поліції та Національної гвардії.

Зокрема, як повідомлялось раніше, 5 жовтня 2016 року, у зв'язку з протиправними діями так званих «громадських активістів» було вимушено припинена робота Одеського апеляційного господарського суду та Господарського суду Одеської області.

Невідомими особами безпосередньо у судовому засіданні під час розгляду справи були вчинені насильницькі дії щодо суддів з метою примусу до ухвалення бажаного судового рішення.

Джерело Закон і Бізнес



© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.