Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Тренінг з Е-декларування від НАЗК

Третій за рахунком в Україні тренінг з питань електронного декларування провели у Київському апеляційному адміністративному суді.

Учасниками стали близько 300 працівників судової системи, зокрема судді з Верховного суду України, вищих спеціалізованих судів, судів Києва, Київської, Чернігівської, Черкаської областей, Львівського апеляційного адміністративного суду.

Руслан Радецький, заступник голови НАЗК, пояснив мету та важливість Е-декларування, вказав на схожості та розбіжності нововедення і закону-попередника.

Завдяки Тетяні Шкребко, начальниковi І відділу департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК, учасники навіч ознайомилися, як заповнювати електронну декларацію, крок за кроком.

Як і в будь-якого нововедення, у цьому також є свої нюанси. Тому всі присутні мали змогу поставити максимальну кількість питань, які їх хвилювали. Тетяна Шкребко за можливістю відповіла, демонструючи на сайті НАЗК, у бланці електронної декларації.

Через те, що час обмежив наше спілкування, а багато питань залишилися без відповіді та рішення, то Київський апеляційний адміністративний суд працює над створенням відповідної платформи у FaceBook.

Слідкуйте за посиланням.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.