Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Презентація нового навчального посібника як одного зі шляхів налагодження судової журналістики

Найбільш обговорюваною темою у судовій спільноті є взаємодія з громадськістю і ЗМІ. Безліч круглих столів, тренінгів і подібних заходів були присвячені прес-службі суду та роботі прес-секретаря, зокрема. Тепер настав час підійти до цього питання з іншого боку – розвинути судову журналістику.

Ринок суспільно-політичних ЗМІ величезний, проте грамотних спеціалізованих юридичних видань надто мало.

Вирішення такої проблем взяли на себе міжнародні організації –  Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя», спільний проект Євросоюзу та Ради Європи «Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні». Подібну мету реалізовує і Київський апеляційний адміністративний суд, організувавши навчальний проект «Школа судової журналістики» для студентів-журналістів київських ВНЗ.

Міжнародні організації підготували видання «Основи судової журналістики» у рамках підтримки судової реформи. У колі журналістів, прес-секретарів судів та фахівців з питань комунікації відбулася презентація цього посібника.

Одним з учасників заходу став Євген Мєзєнцев, суддя-спікер Київського ААС і член Комітету Ради суддів України з питань комунікації (зокрема ЗМІ). Разом зі співавторами посібника (Людмила Опришко, Людмила Панкратова) та керівниками міжнародних проектів (Наталія Петрова, Олена Трапезнікова) він обговорив зміст книги,  проблемні аспекти співпраці і шляхи налагодження конструктивного діалогу представників ЗМІ з судами.

У посібнику «Основи судової журналістики» відображено не лише результати заходів з питань зв’язків судів зі ЗМІ, але й зміни у законодавстві щодо цього питання. Навчальне видання організатори планують розповсюдити найбільшим медіа в усій Україні, а також факультетам журналістики в університетах та інститутах країни.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.