Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Статистичні дані роботи за півріччя, прогноз на майбутнє фінансування та нагорода від Президента – підбиття підсумків за І півріччя 2016 року

Традиційна зустріч представників окружних адміністративних судів Чернігівської, Черкаської, Київської областей та міста Києва незмінно проходить у Київському ААС.

Вітальне слово та подальший звіт про роботу оголосив Андрій Горяйнов, голова КААС.

«Перше півріччя виявилось для нас надзвичайно емоційно напруженим. У числі перших нам довелось проходити первинне кваліфікаційне оцінювання»

Протягом цього періоду в провадженні суду, з урахуванням залишку нерозглянутих справ за 2015 рік, перебувало 11 291 справа, що у 1,3 рази менше ніж в аналогічний період 2015 році та у 4,7 рази менше ніж у 2014 році.

У трійку суддів, які розглянули найбільшу кількість справ, увійшли Вікторія Мацедонська, Ірина Саприкіна та Володимир Мельничук.

Тенденцією 2015 та 2016 років є інтенсивне зменшення соціальних справ та зростання питомої частки інших категорій справ, перш за все податкових, а також справ, пов’язаних із земельними правовідносинами та державним регулюванням у сфері фінансової та економічної політики. Основним «роботодавцем» у І півріччі 2016 року став Окружний адміністративний суд м. Києва, після нього місцеві суди, Київський, Чернігівський і Черкаський ОАС.

У звітному періоді у 99,9% випадків було дотримано строків відкриття провадження, у 100% – призначення до розгляду та у 96,5% – повністю дотримано строків розгляду справ.

Андрій Горяйнов, голова Київського апеляційного адміністративного суду

Щодо фінансування судової системи та прогнозів у цій сфері проінформував Зеновій Холоднюк, голова ДСА України. Основними показниками стану фінансового забезпечення, як і були, залишилися недофінансування та зміна навантаження на суддю, яка за теперішньої ситуації зростає.

Зеновій Холоднюк, голова ДСА України

Рівень задоволення потреб судової системи на 2016 рік сягає 47,9 %. На 2017 рік планується підвищити цей рівень до 68,6%.  Також планується збільшити загальний обсяг бюджету й заробітну плату суддям і працівникам апарату.

Андрій Горяйнов прозвітував також і про неформальну роботу суду, яка не стосується здійснення правосуддя. У суді активно ведеться комунікація з громадськістю та сприяння саморозвиткові наших колег, зокрема вивчення англійської мови та ділової української мови.

У першому півріччі наймасштабнішим і клопітким проектом стала «Школа судової журналістки». На цій святковій зустрічі голова суду нагородив сертифікатами наших студентів-випускників та анонсував про другий курс школи.

Найочікуванішим стало нагородження Тетяни Войцеховської відзнакою Президента Україна – ювілейною медаллю «25 років незалежності України». Наша колега працює в судовій системі з 1984 року. Ми пишаємося Тетяною і вражаємося її невгасимою відданістю своїй роботі.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.