Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Статистичні дані роботи за півріччя, прогноз на майбутнє фінансування та нагорода від Президента – підбиття підсумків за І півріччя 2016 року

Традиційна зустріч представників окружних адміністративних судів Чернігівської, Черкаської, Київської областей та міста Києва незмінно проходить у Київському ААС.

Вітальне слово та подальший звіт про роботу оголосив Андрій Горяйнов, голова КААС.

«Перше півріччя виявилось для нас надзвичайно емоційно напруженим. У числі перших нам довелось проходити первинне кваліфікаційне оцінювання»

Протягом цього періоду в провадженні суду, з урахуванням залишку нерозглянутих справ за 2015 рік, перебувало 11 291 справа, що у 1,3 рази менше ніж в аналогічний період 2015 році та у 4,7 рази менше ніж у 2014 році.

У трійку суддів, які розглянули найбільшу кількість справ, увійшли Вікторія Мацедонська, Ірина Саприкіна та Володимир Мельничук.

Тенденцією 2015 та 2016 років є інтенсивне зменшення соціальних справ та зростання питомої частки інших категорій справ, перш за все податкових, а також справ, пов’язаних із земельними правовідносинами та державним регулюванням у сфері фінансової та економічної політики. Основним «роботодавцем» у І півріччі 2016 року став Окружний адміністративний суд м. Києва, після нього місцеві суди, Київський, Чернігівський і Черкаський ОАС.

У звітному періоді у 99,9% випадків було дотримано строків відкриття провадження, у 100% – призначення до розгляду та у 96,5% – повністю дотримано строків розгляду справ.

Андрій Горяйнов, голова Київського апеляційного адміністративного суду

Щодо фінансування судової системи та прогнозів у цій сфері проінформував Зеновій Холоднюк, голова ДСА України. Основними показниками стану фінансового забезпечення, як і були, залишилися недофінансування та зміна навантаження на суддю, яка за теперішньої ситуації зростає.

Зеновій Холоднюк, голова ДСА України

Рівень задоволення потреб судової системи на 2016 рік сягає 47,9 %. На 2017 рік планується підвищити цей рівень до 68,6%.  Також планується збільшити загальний обсяг бюджету й заробітну плату суддям і працівникам апарату.

Андрій Горяйнов прозвітував також і про неформальну роботу суду, яка не стосується здійснення правосуддя. У суді активно ведеться комунікація з громадськістю та сприяння саморозвиткові наших колег, зокрема вивчення англійської мови та ділової української мови.

У першому півріччі наймасштабнішим і клопітким проектом стала «Школа судової журналістки». На цій святковій зустрічі голова суду нагородив сертифікатами наших студентів-випускників та анонсував про другий курс школи.

Найочікуванішим стало нагородження Тетяни Войцеховської відзнакою Президента Україна – ювілейною медаллю «25 років незалежності України». Наша колега працює в судовій системі з 1984 року. Ми пишаємося Тетяною і вражаємося її невгасимою відданістю своїй роботі.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.