Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Прес-анонс презентації інформаційно-платіжного програмно-технічного комплексу самообслуговування

У співпраці зі Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» Київський апеляційний адміністративний суд відкриває урочисту програму заходів «Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями».

У рамках цієї програми відбудеться презентація інформаційно-платіжного програмно-технічного комплексу самообслуговування (ІПТКС) 16 вересня о 14 годині за адресою вул. Московська, 8, корп. 30 (Київський ААС). Це перший термінал в Україні, виготовлений саме у тому форматі, який є зручним для осіб з інвалідністю.

У заході візьмуть участь Валентина Сімоненко, голова Ради суддів України, Зеновій Холоднюк, голова ДСА України, Андрій Горяйнов, голова Київського апеляційного адміністративного суду, голови судів, представники проекту USAID «Справедливе правосуддя», Вищої ради юстиції, Національної асоціації адвокатів України, Національної асамблеї інвалідів України, Фонду соціального захисту інвалідів.

Встановлення подібних ІПТКС забезпечує безперешкодний  доступ до правосуддя осіб з інвалідністю та осіб з обмеженими можливостями та забезпечення рівних прав для всіх категорій громадян та інтеграції сучасних інформаційних технологій в роботу судів, а також для сплати громадянами безпосередньо в приміщеннях судів судового збору та адміністративних стягнень за вчиненні адміністративні правопорушення.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном 254-22-06.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.