Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Прохождення конкурсу на держслужбу за новими правилами

Система відбору на вакантні посади держслужбовців за постановою Кабінету Міністрів від 25 березня 2016 року №246 здійснюється за новими правилами.

 

На відміну від попередніх років, коли учасники конкурсу за жеребкуванням обирали екзаменаційний білет і давали письмові відповіді, демонструючи свої знання основних законів, а потім усно «захищали» їх перед комісією, то наразі вся схема автоматизована.

 

Алгоритм новітньої системи складається з двох етапів. Перший етап – електронне тестування, яке вміщує 40 питань із загального переліку, що надає Національне агентство з питань держслужби. На проходження цього тесту надається 40 хвилин. І вже за його результатами учасник переходить на другий етап – співбесіда.

Порівнюючи з попередньою системою, питання складені на основні Конституції України, Кодексу адміністративного судочинства України, ЗУ «Про судоустрій і статус суддів», «Про державну службу», «Про запобігання і протидії корупції», Інструкції з діловодства в адміністративних судах та спеціальних профільних законів, зараз їхня кількість збільшилась.

У Київському ААС сьогодні почали тестувати нову систему. Перший етап уже пройдено, а в середу на учасників чекає співбесіда. Наприкінці вересня ми познайомимо Вас з нашими новими колегами і дізнаємося їхні враження як першопрохідців.

 

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.