Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Дайджест ЗМІ: Заяви Петра Порошенка щодо нових законопроектів і судової реформи

У вересні у Верховній Раді України з’являться президентські законопроекти «Про Вищу раду правосуддя» та «Про Конституційний Суд України», втім на впровадження судової реформи знадобиться ще кілька років.

Джерело фото – Закон і Бізнес

Відповідні заяви зробив Президент Петро Порошенко у щорічному посланні до Верховної Ради про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2016 році.
На його погляд, саме судова реформа має надати завершеності всій системі боротьби з корупцією.

«На її впровадження знадобиться кілька років, але в результаті цієї копіткої роботи всі українці мають отримати нову судову систему — чесну, незалежну та справедливу»

«У першу чергу, на конкурсній основі от-от почнеться формування буквально з нуля нового Верховного Суду України», — також зауважив він, наголосивши, що запрошує тих суддів, які відповідають високим професійним та моральним стандартам, вимогам антикорупційного законодавства і бажають чесно та сумлінно виконувати свої обов’язки, неодмінно взяти участь у конкурсі. Таке саме прохання в нього до досвідчених адвокатів та науковців-правників.

«Вже цього місяця я подам на ваш розгляд невідкладні законопроекти «Про Вищу раду правосуддя» та «Про Конституційний Суд України». Розраховую на вашу, шановні народні депутати, підтримку»

ДжерелоЗакон і Бізнес© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.