Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Світовий банк у Київському апеляційному адміністративному суді

Знайомство і вивчення судової системи України, організаційної структури та інформаційно-технічного забезпечення, програмного налаштування – складають основну мету візиту консультанта Світового банку Санджая Суда.

Досвід роботи в Міністерстві фінансів Індонезії, а тепер і в Світовому банку посприяли візиту консультанта Світового банку в Україну.

 

Наша зустріч розпочалася зі знайомства та окреслення основних питань для обговорення. Ірина Саприкіна, заступник голови суду, та Ірина Герасименко, керівник апарату суду, ввели в курс справи: місце і роль Київського апеляційного адміністративного суду у системі судоустрою України, розповіли про адміністративно-технічну та організаційну сторони роботи суду.

Значний час нашого спілкування зайняло пояснення роботи кожного відділу апарату суду, аспектів проведення аудіофіксації в залах судових засідань та проведення відеоконференцій. Кожна деталь не залишалася без уваги Санджая Суди, адже для місії високого рівня не має бути жодних незрозумілостей або власних здогадок.

 

Консультант Світового банку, отримавши ґрунтовну інформацію про нашу роботу, перейшов до основних питань зустрічі – фінансування та інформаційно-технічна підтримка. Система виплати заробітної плати, фінансування видатків суду, документообіг між Державною казначейською службою, Державною судовою адміністрацією і судом – принципи і методи, за допомогою яких здійснюється грошове наповнення та витрати суду.

Перед тим, як почати обговорення інформаційно-технічної підтримки, заступник начальника інформаційного центру Євген Гончаренко окреслив шлях проходження судової справи в автоматизованій системі документообігу суду – від підготовчого етапу (реєстрації справи) до внесення в систему тексту ухваленого суддею рішення. 

Наприкінці зустрічі Санджай Суда запропонував пофантазувати: якби у нас не було жодних обмежень, якою б бачили автоматизовану систему документообігу суду. На що наша відповідь не забарилась: було б чудово, аби, по-перше, вона працювала через веб-інтерфейс, по-друге, забезпечувала перехід до електронного суду, надавала б можливість зберігати матеріали справи в електронному вигляді, що зробило б процес роботи з ними набагато ефективнішим. Адже це сучасно, це зручно.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.