Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Дайджест ЗМІ: НАЗК оголосило про початок про старт роботи е-декларування без атестата

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) офіційно починає свою повноцінну роботу і запускає систему електронного декларування без атестата Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації. Про це на брифінгу заявила голова НАЗК Наталія Корчак під час брифінгу.  

 

«Національне агентство з протидії корупції, розглянувши на своєму засіданні всі матеріали, обставини і дані, прийняло рішення оголосити: на сьогоднішній день існують умови для старту, незважаючи на відмову розробника виправити зауваження. НАПК оголошує про початок своєї повноцінної роботи, в тому числі і з електронного декларування», – заявила Наталія Корчак.

За її словами, розробник програмного забезпечення визнав наявність проблем у частині функціонування модуля інтеграції з іншими державними реєстрами.

«Агентство зробило все, щоб система запрацювала. Ніяких рішень, щоб відстрочити систему запуску (е-декларування – ред.) немає. Система готова, щоб подавати та оприлюднювати декларації. Ми наполягаємо, щоб система була ще й безпечною», – додала голова НАЗК.

Проте у Європейському Союзі наголосили, що наявність сертифіката технічної безпеки є обов’язковою умовою роботи системи електронного декларування.

Про це у Twitter заявив керівник групи підтримки України Європейської комісії Петер Вагнер:

«Представництво ЄС в Україні: сертифікат з технічної безпеки для електронних декларацій є ключовим»

Система, запущена з сертифікатом з технічної безпеки, гарантуватиме кримінальну відповідальність за неправдиві свідчення. Саме тому такий сертифікат є ключовим. 

 © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.