Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Дайджест ЗМІ: Міграційна служба готується до видачі ID-паспортів

Минулого тижня парламент підтримав Закон, який дозволяє організувати масову видачу паспортів-карток усім громадянам України. І хоча Закон ще не підписаний П.Порошенком, міграційна служба почала підготовку до видачі нових документів.  

 

Все це обговорювалось на засіданні колегії Державної міграційної служби за участі керівників структурних підрозділів центрального апарату та керівників територіальних органів служби.

Зміни, які містяться у новому законі, дозволять видавати нові паспорти з 14 років, перший паспорт видаватиметься безкоштовно, як і раніше.

Серед основних переваг закону називають внесення до чіпу електронного цифрового підпису, реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також збільшення кількості місць, де проходитиме оформлення біометричних документів за рахунок надання необхідних повноважень центрам надання адмінпослуг (ЦНАП).

Головне питання, яке слід вирішити до набрання чинності законом, – це встановлення захищених каналів зв’язку та обладнання для оформлення документів у підрозділах ДМС. На сьогодні таким обладнанням забезпечено лише 330 з близько 600 підрозділів, однак міграційна служба вже оголосила тендер на закупівлю обладнання через систему публічних закупівель PROZORRO.

Окрім того, обговоривши досвід застосування електронної черги для обслуговування громадян у підрозділах міста Києва, було вирішено запровадити її у всіх областях України.

Докладніше про Закон.

Джерело Закон і Бізнес© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.