Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Справа за участі ТОВ «Савік Шустер Студія». Рішення Київського ААС

Під головуванням Олександра Шостака та за участі суддів Ірини Желтобрюх і Ярослава Мамчура розглянута справа, у якій апелянтом був Київський міський центр зайнятості, а відповідачем – ТОВ «Савік Шустер Студія».

Попередньо справа розглядалася Окружним адміністративним судом міста Києва, який задовольнив позовні вимоги Товариства.

ДОВІДКОВО

З тексту постанови Окружного адміністративного суду м. Києва дізнаємося обставини справи: відповідно до наказу Київського міського центру зайнятості (відповідача) №39 від 30 березня 2016 року позивачу було оформлено дозвіл на застосування праці іноземця, громадянина Канади, на посаді генерального директора товариства; згодом, наказом від 25 квітня 2016 року №54 попередній дозвіл анульовано з тих підстав, що ТОВ «Савік Шустер Студія» для оформлення дозволу надало недостовірні дані. Також відповідач посилався на те, що у провадженні Слідчого управління фінансових розслідувань ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві перебуває кримінальне провадження відносно посадових осіб Товариства та зокрема громадянина Канади, на роботу якого видано дозвіл.

Водночас під час розгляду справи в суді з’ясувалося, що генеральний директор Товариства у зазначеному кримінальному провадженні має статус не підозрюваного, а свідка. Київський міський центр зайнятості також не зміг переконливо довести, які саме недостовірні дані надав позивач для оформлення дозволу.

З урахуванням усіх обставин ОАСК задовольнив позов ТОВ «Савік Шустер Студія», а колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду підтвердила законність такого судового рішення.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.