Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


«Школа судової журналістики». День четвертий

Тепер настав час ознайомитись із власне судовим процесом та суддями. Цього разу ми почали наше заняття із обговорення робочих матеріалів – варіантів майбутніх статей.

Головним було на початковому етапі вказати на типові помилки, які трапляються в простих текстах. Усі ми пам’ятаємо, що наші студенти – журналісти, а не юристи. І це важливо! Приємно розуміти, що така молода генерація свій літній час витрачає на саморозвиток, але про емоції згодом. Отже, перша частина пройшла в більш навчально-критичній формі, але з усмішкою на обличчі.

 

Другу частину дня ми провели у судовому засіданні під головуванням судді Юлії Ісаєнко та за участі суддів Ігоря Федотова і Людмили Губської. Справа, яку розглядала колегія, була дуже цікавою, хоча з першого погляду такою не здавалася.

Після, так би мовити, практичної частини Юлія Ісаєнко надала теоретичну базу перебігу судового засідання на основі того, що спостерігали студенти у залі. Також учасники встигли поспілкуватись із суддею за неформальних обставина. Одним з найцікавіших питань було, як вдається суміщати цю морально і розумово важку роботу з особистим життям, як залишатися емоційно стійкою у вирі бурхливих суспільних подій і справ. На ці та багато інших питань шукайте відповіді у блогах наших учасників.

 

Розкрию вам невелику таємницю: у нас є традиція щораз обговорювати навчальний день, його результати, підбивати підсумки – особлива рефлексія. Сьогодні був незвичайний день, коли учасники мали змогу відкрито поставити запитання, зруйнувати свій внутрішній бар’єр надто формалістичного спілкування як з працівниками апарату, так і з суддівським корпусом. Зрозуміли, що всі ми люди :) 

Висловлюємо подяку Юлії Ісаєнко, Ігореві Федотову та Людмилі Губській за допомогу у навчанні та формуванні одних із кращих спогадів про суд.

ПРЕС-СЛУЖА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.