Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


«Школа судової журналістики». День третій

Перші дні для майбутніх журналістів з КУ ім. Бориса Грінченка пройшли в колі працівників судів – Київського апеляційного адміністративного та Подільського районного судів.

Сьогодні «Школа судової журналістики» зустріла головну редакторку «Судово-юридичної газети», редакторку програми «Реальний суд» на «Право ТВ» Наталію Мамченко, журналіста «Судово-юридичної газети» та програми «Реальний суд» В’ячеслава Хрипуна. Старші колеги наших студентів провели лекцію на тему «Особливості висвітлення роботи суду в нових суспільних умовах» на прикладі деяких телепрограм.

 

Захід був поділений на дві логічні частини: міф, що суд – це нецікаво, та судова справа. У першому блоці учасники обговорювали нові засоби комунікації з судовою владою, зокрема функціонування сайтів і соціальних мереж, та як працювати з такими нововведеннями. Корисною для студентів стала інформація про те, як не потрапити на «PR-гачок» політиків та інших суспільно активних громадян.

 

У другому блоці журналісти ознайомили з правовими особливостями висвітлення судової справи. Разом зі студентами обговорили теми кваліфікаційного оцінювання суддів, новий закон про судоустрій і статус суддів та інші резонансі події минулих років.

Ми дякуємо нашим інформаційним партнерам «Судово-юридичній газеті» та телеканалу «Право ТВ» за активну співпрацю, а нашим учасниками за цікаві питання та обговорення навчального дня.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.