Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


«Школа судової журналістики». День третій

Перші дні для майбутніх журналістів з КУ ім. Бориса Грінченка пройшли в колі працівників судів – Київського апеляційного адміністративного та Подільського районного судів.

Сьогодні «Школа судової журналістики» зустріла головну редакторку «Судово-юридичної газети», редакторку програми «Реальний суд» на «Право ТВ» Наталію Мамченко, журналіста «Судово-юридичної газети» та програми «Реальний суд» В’ячеслава Хрипуна. Старші колеги наших студентів провели лекцію на тему «Особливості висвітлення роботи суду в нових суспільних умовах» на прикладі деяких телепрограм.

 

Захід був поділений на дві логічні частини: міф, що суд – це нецікаво, та судова справа. У першому блоці учасники обговорювали нові засоби комунікації з судовою владою, зокрема функціонування сайтів і соціальних мереж, та як працювати з такими нововведеннями. Корисною для студентів стала інформація про те, як не потрапити на «PR-гачок» політиків та інших суспільно активних громадян.

 

У другому блоці журналісти ознайомили з правовими особливостями висвітлення судової справи. Разом зі студентами обговорили теми кваліфікаційного оцінювання суддів, новий закон про судоустрій і статус суддів та інші резонансі події минулих років.

Ми дякуємо нашим інформаційним партнерам «Судово-юридичній газеті» та телеканалу «Право ТВ» за активну співпрацю, а нашим учасниками за цікаві питання та обговорення навчального дня.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.