Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


«Школа судової журналістики». День перший

Сьогодні для студентів КУ ім. Бориса Грінченка розпочалося довгоочікуване навчання у «Школі судової журналістики» у рамках проекту «Студентський блог. Складні речі простими словами».

Подібний навчально-просвітницький проект уперше втілюється в життя. Для нас є важливим розвиток кваліфікованої й об’єктивної юридичної, зокрема судової, журналістики. А всім аспектам цього напрямку можуть навчити лише ті, хто має ґрунтовні знання і є ключовим елементом судової системи.

Навчання триватиме два тижні. Майбутні журналісти відвідають низку семінарів, які проводитимуться суддями і працівниками апарату Київського апеляційного адміністративного суду та представниками інформаційних партнерів, а саме: "Закон і Бізнес" і "Судово-юридична газета", юридичного каналу "Право TV". Словом, отримають унікальні знання «з перших рук». Паралельно з цим відвідуватимуть судові засідання, конференції, круглі столи. Перед публікацією статей учасники і професіонали обговорять їх та проаналізують допущені помилки. Із закінченням «Школи судової журналістики» студентам вручать відповідні сертифікати.

У перший день учасники отримали уявлення щодо системи судоустрою, внутрішньої структури суду, ознайомилися з основними поняттями і положеннями та засадничими принципами правосуддя.

 

Занурившись в активну роботу, студенти на основі витягів із законів України засвоїли права та обов’язки журналістів. Активно обговорювали принцип гласності та відкритості судового процесу, що є керівним і головним для здійснення журналістами їхньої роботи. Вже ознайомивши із внутрішньою структурою суду, ми окреслили шляхи та способи, як отримати інформацію у стінах суду за максимально короткий час.

Визначення методів і прийомів отримання потрібних відомостей стало однією з найцікавіших частин семінару, оскільки учасники мали змогу на практиці протестувати системи різнорідних реєстрів України, навчилися швидко шукати інформацію щодо судових справ.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.