Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Увага! У Київському апеляційному адміністративному суді встановлено особливий режим роботи на період виборчого процесу

На період виборчого процесу проміжних виборів народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 27 (Дніпропетровська область), № 85 (Івано-Франківська область), № 151 (Полтавська область) та № 206 (Чернігівська область), а також проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 23 (Волинська область) у Київському апеляційному адміністративному суді встановлено особливий режим роботи для суддів та працівників апарату у позаробочий час, святкові і неробочі дні, а також напередодні дня виборів та у день виборів.  

 

Приймання документів у виборчих справах у робочий час (з 09:00 до 18:00 год.) здійснюватиметься у загальному режимі через під’їзд № І Київського апеляційного адміністративного суду за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30.

У позаробочий час (з 18:00 год  до 24:00 год), святкові і неробочі дні (з 09:00 год  до 24:00 год) прийом документів здійснюєтьться у черговому режимі через під’їзд № ІІ Київського апеляційного адміністративного суду.

Метою таких заходів є організація роботи під час виборчого процесу щодо забезпечення невідкладного приймання і розгляду документів, позовних заяв, скарг та звернень суб'єктів виборчого процесу, у строки та спосіб, установлені законодавством України.

19 травня 2016 року розпочався виборчий процес проміжних виборів народних депутатів України в одномандатних виборчих округах № 27 (Дніпропетровська область), № 85 (Івано-Франківська область), № 151 (Полтавська область) та № 206 (Чернігівська область), а також проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 23 (Волинська область).

Такий графік роботи в Київському апеляційному адміністративному суді  триватиме до завершення виборчого процесу.

 ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.