Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


У Верховній Раді чекають звіт від Кабінету Міністрів

Сьогодні голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря закликав Кабінет Міністрів України надати парламенту звіт про виконання рекомендацій парламентських слухань щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.  

Григорій Немиря, голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

«Користуючись присутністю на засіданні Першого віце-прем’єр міністра, хотів би підкреслити, що до 1 червня 2016 року уряд має надати парламенту звіт щодо виконання рекомендацій парламентських слухань щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», – сказав він під час засідання Погоджувальної ради керівництва Верховної Ради.

Крім того, голова Комітету нагадав, що вже чотири місяці діє закон про забезпечення прав і свободи внутрішніх переселенців, але, «на жаль, за ці чотири місяці жодний нормативно-правовий акт Кабінету Міністрів не приведений у відповідність до цього закону». У зв’язку з цим він висловив сподівання, що ця ситуація буде виправлена вже найближчим часом.

ДОВІДКОВО

17 лютого Комітет з прав людини провів парламентські слухання на тему «Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на тимчасово неконтрольованій території в зоні проведення антитерористичної операції».

31 березня 229 голосами ВРУ ухвалила Рекомендації слухань. Відповідний документ містить 74 пропозиції Президенту України, Верховній Раді та її комітетам, Кабінету Міністрів, міністерствам та відомствам, НБУ та органам місцевого самоврядування щодо удосконалення як законодавчого забезпечення, так і практичної складової допомоги внутрішньо переміщеним особам. Серед них, зокрема, створення центрального органу виконавчої влади з питань ВПО, приведення нормативно-правових актів КМУ у відповідність із Законом України від 24.12.2015 р. №921-VIIІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій дотримання прав і свобод ВПО, розроблення порядку відновлення зруйнованого та пошкодженого житла громадян, розташованого в зоні проведення АТО на території, контрольованій українською владою» тощо.

Джерело Верховна Рада України © Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.