Річний звіт Київського апеляційного адміністративного суду


Якість роботи суду

Якість роботи суду

Результати опитування щодо якості роботи суду 2015 року

Кодекс суддівської етики


Увага! У Київському апеляційному адміністративному суді встановлено особливий режим роботи на період виборчого процесу

На період виборчого процесу з чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у Київському апеляційному адміністративному суді встановлено особливий режим роботи для суддів та працівників апарату у позаробочий час, святкові і неробочі дні, а також напередодні дня виборів та у день виборів.

Приймання документів у виборчих справах у робочий час (з 09:00 до 18:00 год.) здійснюватиметься у загальному режимі через під’їзд № І Київського апеляційного адміністративного суду за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30.

У позаробочий час, святкові і неробочі дні прийом документів здійснюватиметься у черговому режимі через під’їзд № ІІ Київського апеляційного адміністративного суду.

Метою таких заходів є організація роботи під час виборчого процесу щодо забезпечення приймання і розгляду документів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, позовних заяв, скарг та звернень виборчих комісій у строки та спосіб, установлені законодавством України.

Чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів призначені на 25 жовтня 2015 року згідно з Закон України «Про місцеві вибори».

Такий графік роботи в Київському апеляційному адміністративному суді  триватиме до завершення виборчого процесу.

 

Прес - служба Київського ААС© Київський апеляційний адміністративний суд

Карта сайту

Всі права на матеріали, розміщені на сайті www.kaas.gov.ua, охороняються згідно з законодавством України. При
використанні будь-яких матеріалів з сайту посилання (у разі використання в Інтернеті прямий, не закритий від
індексування гіперлінк) на www.kaas.gov.ua є обов’язковим.